Strona główna
Wprowadzenie
Wprowadzenie

Eurobarre

 

 

 

EuroBarre to francuski system on-line, wynagradzający swoich użytkowników za pracę na
komputerze z włączonym surfbarem. Punkty jakie zdobywamy w ten sposób zamieniane są co miesiąc na pieniądze.
Wartość punkta każdego miesiąca jest inna, stąd mimo pozornie takiej samej pracy wyniki finansowe mogą być różne. Od kilku miesięcy przelicznik utrzymuje się mniej więcej na stałym poziomie - za każde 1000 pkt. (do wysurfowania w 1-2 dni) otrzymamy ponad 6 eurocentów (obecnie 6,90 eurocenta) i stawka ta stale rośnie!
Surfbar systemu samodzielnie przykleja się u góry ekranu monitora, nie "gryzie" się z plug'inami innych firm online ani nie obciąża specjalnie komputera.

EuroBarre oprócz surfowania oferuje nam zarabianie również dzięki odbieraniu e-maili oraz udziale w grach i promocjach. Te ostatnie wymagają jednak znajomości języka francuskiego.
System nie sprawdza naszej aktywności przy komputerze. Jedynym "ograniczeniem" jest samoczynne zamknięcie programu po 4 godzinach aby wyeliminować np. włączony komputer bez obecności właściciela. Brak jest również wymagań co do częstotliwości klikania w pojawiające się reklamy. Firma nie wprowadziła również limitu korzystania z pluginu, można więc surfować do woli.

System poleconych nie wydaje się być imponujący - tylko jeden poziom - do czasu zerknięcia na cyfrę procentu - aż 100 % od każdego poleconego !!! Czyli otrzymasz tyle samo punktów/pieniędzy co każdy Twój polecony którego zwerbujesz do firmy! Dla dobrych promotorów otwiera to drogę do wysokich zarobków!

Surfbar EuroBarre dodatkowo przyzna Ci łącznie aż 15 000 punktów za przyłączenie się do programu. Po 5 000 pkt otrzymasz w 15, 45 i 75 dniu swojego uczestnictwa!
Więcej - w każdą rocznicę Twojego zapisu do Eurobarre surfbar wynagrodzi Cię dodatkowymi 5 000 punktów!


Jak zainstalować surfbar i jak się w nim poruszać? Zobacz etapy zapisu w dziale Instalacja

®Copyright 2006-2007 eurobarrev1.prv.pl
Eszmal - realna ka$a w sieci!!! MONEY$ TOP 100TOP-100 CASHRanking BlackMoney100 BEST WWW$$$ Grosik $$$ ToplistaZarabianie w interneciekasaZarabianie przez internet
Strony Toplisty:
Toplista Zarabianie przez internet
Szybka Kasa
Najwiêksza Toplista Stron Internetowych !!!Wszystko o zarabianiuMario ToplistaPolski biznes w sieci ! Zarabianie w internecie! Najlepsze strony o zarabianiu w internecie Zarobek W Sieci-->